dřevěná plastika
v 104,5 cm
dřevěná plastika
v 56 cm
dřevěná plastika
v 67 cm
dřevěná plastika
v 62,5 cm
dřevěná plastika, žíně, tkanina
v 65 cm
dřevěná plastika, proutí, kolorováno
dřevěná kolorovaná plastika
š 23 ✕ h 17 cm
dřevěná kolorovaná plastika, kovové pásky
v 42,5 cm
v 26,5 cm
dřevěná plastika
v 20 cm
dřevěná plastika, korálky
v 48 cm
Signatura: neznačeno
dřevěná plastika, kovové plíšky
v 29 cm
Signatura: neznačeno
dřevěná plastika, korováno
v. 39 / 35 cm
Signatura: neznačeno
dřevěná plastika
v 28 cm
Signatura: neznačeno
dřevěná plastika
v 24,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevěná plastika
v 27 cm
kůže, žíně
v 12 ✕ š 10 ✕ h 10 cm
kovová plastika
v 15,5 cm
Signatura: neznačeno
postříbřený bronzový odlitek, originální pouzdro 37/100
v 30,5 cm
Signatura: na plintě G De Chirico, značka litce Fonderia fratelli Bonvicini, Verona
objekt, asfalt, plast, kabely
v 134 cm
variabil, mosaz, kov, multipl 35/35
v 43 ✕ š 90 ✕ h 35 cm
Signatura: zespodu na autorském štítku Bielecki v tisku, 1967
60. léta 20. stol.
bronzová plastika
v 87 ✕ š 28 ✕ h 15 cm
polychromovaná dřevěná plastika
v 102 cm
plastika, pálená hlína
v 59 cm
Signatura: z pravé strany Coubine
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |