1928 - 29
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD Rabas
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
78 x 59 cm
Signatura: sign. PN V. Sychra 1940
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
69,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD J Slavíček 37
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
38,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD Sychra 20
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
56 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 45
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
49 x 69 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
40. léta 20.st
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno
97 x 110 cm
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, karton
37,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Kaláb
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
40,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD Kaláb 41
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
60 x 88 cm
Signatura: sign. PD A. Fišárek 49
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
63 x 66 cm
Signatura: sign. LD VB. 46
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolem r. 1940
46,5 x 41 cm
Signatura: značeno na rubu Pozůstalostním razítkem
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1930
olej, plátno, lepenka
23 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Kaláb
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
18 leptů s básněmi francouzských básníků
38 x 32 cm, 29 x 24,5 cm
Signatura: sign. na úvodní straně Šíma v Praze 21/XII. 1927
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevné pastelky, karton
11 x 16 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
cca 1933
malba štětcem a kvaší, karton
39 x 61 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
60. léta 20.st
komb. technika, papír
16 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
1918
litografie
24 x 16,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Hoře
37,6 x 27,8 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kresba tužkou, papír
10,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý 1936
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolorovaná suchá jehla, karton
34 x 26 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
tříbarevná suchá jehla 39/500
29,6 x 39,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 42
olej, plátno
35 x 80 cm
Signatura: sign. PD Tichý 37
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |