30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD C. Bouda
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
30. léta 20. s
komb. technika, lepenka
36,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD C. Bouda
1908
2x litografie
29 x 22 cm
Signatura: sign. PD M. Jiránek 1908
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
80 x 96 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 29
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1900 - 1905
olej, lepenka
48 x 34 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
76 x 66 cm
Signatura: sign. PD Vl. Pukl 38
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
lept, č. 16
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
akvatinta
30 x 37 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
36 x 43 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon, v tisku TFS 1927
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvatinta, č. 146
1900 - 1902
kresba uhlem, bílá křída, papír
24 x 28,8 cm
Signatura: sign. DU Kupka
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
22. 5. 1905
kompletní soubor bar. dřevorytů Františka Kupky
16,5 x 15,5 cm, 14 x 12 cm
Signatura: v tisku Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, karton, plátno
52 x 41,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1895
olej, dřevo
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Kalvoda Al. 95
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, kašírované plátno na lepence
46 x 44 cm
Signatura: sign. PD Holub 1926
olej, lepenka
23 x 32 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 44 cm
Signatura: sign. PD A Slavíček
Vyvolávací cena: | 980 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1933
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
30 x 40 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček Stránčice v srpnu 1946
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 51 cm
Signatura: sign. PD Kaván První sníh
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kolem r. 1935
olej, lepenka
50 x 68 cm
Signatura: sign. LD Kaván
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |