olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vatler K 81
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 85
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Valter 2. 6. 82
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
barevná serigrafie 110/125
56 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku 110/125 Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 37 500 Kč |
barevná serigrafie 32/100
56 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu Sýkora 70
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
serigrafie 30/100
59 x 42 cm
Signatura: sign. na rubu 30/100 Sýkora
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
pastel, papír
60 x 55 cm
Signatura: sign. DU Boštík ´93
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, asambláž
52 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak 1990
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2004
olej, lepenka
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Miloš Ševčík 2004
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
tuš, pastel, akvarel, koláž
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. DU monogram LN 21/8/86
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
bronzová plastika, autorské lití, mramorový podstav
v. 10 x d. 30 cm
Signatura: sign. vzadu F. Štorek - 70
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
180 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák březen 1999
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
1641
olej na plátně, luneta
136 x 233 cm
Vyvolávací cena: | 5 500 000 Kč |
kolem r. 1710
olej na plátně
57 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 1 400 000 Kč |
olej na plátně
101 x 138 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 000 Kč |
kolem r. 1683
olej na plátně
160 x 197 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 000 Kč |
olej na plátně
165 x 102,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (malíř své obrazy většinou nesignoval)
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na dřevěném panelu
80 x 109 cm
olej na plátně
94 x 75 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na dubové desce
50,5 x 37,5 cm
Signatura: signováno iniciály dole uprostřed DL
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
olej na dřevěném panelu
85 x 73 cm
Signatura: signováno vlevo dole Eugéne Verboeckhoven
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej na dřevě
20,5 x 24,5 cm
Signatura: signatura nezjištěna (autor většinu svých obrazů nesignoval)
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
olej na měděné desce
50 x 64 cm
Vyvolávací cena: | 1 250 000 Kč |
olej na lepence
62 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |