olej, plátno, kašírováno na sololitu
54 x 43 cm
Signatura: sign. LD 1923 Kars s dedikací
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
pastel, křída, papír
45 x 31 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 61
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
31 x 36 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1946
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1902
olej, plátno
37 x 53 cm
Signatura: sign. PD L. Kuba 1902
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1922
olej, lepenka
43,5 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1922
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
olej, plátno
36 x 56 cm
Signatura: sign. PD Vl. Hofman, LD 1935
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
pastel, kvaš, karton kašírovaný na lepence
68 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Jar. Hněvkovský
olej, lepenka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
63,5 x 98 cm
Signatura: sign. LN Majerník
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
52,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
kolem 1935
olej, plátno
57 x 98 cm
Signatura: sign. PD Žufan
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1924
olej, plátno
72 x 95 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 1924
olej, plátno
64 x 80 cm
Signatura: sign. LD Brož 38
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1906
olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LD Kahler 06
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 26 cm
Signatura: sign. PD Famíra
1918
olej, plátno
56 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu Z. Rykr 15/XII 1918 s dedikací
kolem r. 1928
olej, plátno
62 x 122 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
52 x 82 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Rada 40
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, malířská lepenka
32 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Kopf 39
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
55 x 65,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, malířská lepenka
27 x 35 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
olej, plátno
58,5 x 73,5 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 42
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
akvarel, karton
35 x 26 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |