olej, plátno
50 x 61 cm
Signatura: sign. LD VŠ 27
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. DU Tichý 46
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
26 x 18,1 cm
Signatura: sign. PD Tichý 39
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
20,1 x 20,25 cm
Signatura: sign. DU Tichý 44
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
tříbarevná suchá jehla
29,6 x 39,2 cm
Signatura: sign. DU Tichý 43
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
akvarel, kresba, karton
36 x 47 cm
Signatura: sign. DU Tichý 41.
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 68 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1932
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kresba tužkou, karton
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD foltýn
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
1921
olej, lepenka
75 x 95 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 21
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzová plastika
v. 16 cm
Signatura: sign. vzadu dole G
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, karton
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
olej, plátno
81 x 65 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 1929
Vyvolávací cena: | 1 950 000 Kč |
1909
olej, plátno
90 x 70 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 09
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
akvarel, karton
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 26.
Vyvolávací cena: | 135 000 Kč |
komb. technika, akvarel, kvaš, tuš, papír
35 x 28 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 36.
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
bronzová plastika
v. 37 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
olej, plátno
100 x 76 cm
Signatura: sign. LD Emil Filla 30
Vyvolávací cena: | 6 800 000 Kč |
1906
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD K
Vyvolávací cena: | 900 000 Kč |
1913
barevná mědirytina
15 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD v desce Kupka, PD pozůstalostní suché razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1912
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka, LD v tisku 1912, PD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1913
barevná suchá jehla
22,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka
dřevoryt, japan
25,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD v tisku Kupka, LD razítko Kupka
32 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |