1972 - 73
90 x 90 cm
Signatura: sign. vzadu uprostřed 35/40, Gaul 72 - 73
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
37x 49 cm
Signatura: sign. PD Cecil King, LD 56/300
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
27 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Novosad 79, LD 175/200
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD Lohse, LD 42-70
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
86 x 65 cm
Signatura: sign. PD Nassos Daphnis, LD 168/170
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
47 x 65 cm
Signatura: sign. PD K 968, LD 10/30
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
47 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Piero Dorazio 1988, LD 43/100
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
31,5 x 44,5 cm
Signatura: sign. vzadu vpravo Quinte 68
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD 36/80 J-Gardy Artigas
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
80 x 40 cm
Signatura: sign. PD Loewensberg 73, PD 2/200
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
40 x 40 cm
Signatura: sign. PD Niemeyer 85
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
49,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD Piene 71, LD 99/110
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
60 x 60 cm
Signatura: sign. vzadu uprostřed Antonio Calderara 61/200
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
60 x 60 cm
Signatura: sign. PD Yoshikawa 1983, LD 51/99
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
50 x 59 cm
Signatura: sign. PD A. Stankowski, LD 51/150
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
50 x 59 cm
Signatura: sign. PD A. Stankowski, LD 54/150
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
57 x 41 cm
Signatura: sign. DU Alan Sundberg, LD a.p.
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
fotografická kolážová kompozice, digital c-print 13
43,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. na rubu Doug Aitken
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
60. léta 20. stol.
originální fotografie, tuš
14,5 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, akryl, komb. technika, karton
101 x 71 cm
Signatura: sign. PD monogramem JK 964
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
1961 - 62
dřevěná deska s prvky vypalované hmoty, laky
49,5 x 84,5 cm
Signatura: sign. na rubu monogramem JK 61/62
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, překližka
40 x 53 cm
Signatura: sign. LN Bělocvětov 59
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej na tvrdém podkladu
23 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 65
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |