olej, lepenka
30 x 20 cm
Signatura: sign. PN VH
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, karton
30 x 43 cm
Signatura: sign. LD V. Hejna 46
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
40 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Holý 41
olej, lepenka
45 x 58 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
61 x 80 cm
Signatura: sign. PD Holý 26
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
27 x 30 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
1921
olej, plátno
38 x 45,8 cm
Signatura: sign. LD Coubine
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1945 - 49
olej, lepenka
24 x 42 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
1938 - 40
olej, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
olej, plátno
59 x 51 cm
Signatura: sign. LD A. Justitz 930
Vyvolávací cena: | 360 000 Kč |
1916
olej, plátno
135 x 88 cm
Signatura: sign. neurčena
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1. pol. 40. le
tempera, lepenka
60,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD F. Doubrava
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
olej, plátno
80,5 x 100 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král 1939
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, plátno
23 x 65 cm
Signatura: sign. LD Liesler 34
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1944 - 45
olej, plátno
65 x 95 cm
Signatura: sign. na rubu Fr. Foltýn B. 1944. 45 V.B. L.
olej, lepenka
30 x 38 cm
Signatura: sign. PD ON 920
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
1924
olej, plátno
50 x 69 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček 1924
olej, lepenka
20 x 29 cm
Signatura: sign. LD Šutty
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
58 x 68 cm
Signatura: sign. LD Ot. Nejedlý
olej, plátno
60 x 80 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
90 x 74 cm
Signatura: nesignováno
kvaš, pastel, lepenka
40 x 26 cm
Signatura: sign. PD Süsser
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
2. pol. 30. le
olej, plátno
52 x 63 cm
Signatura: sign. PD Süsser
olej, plátno
78 x 95 cm
Signatura: sign. LD Fr. Srp 1929