akvarel, tuš, papír
17 x 29 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 46
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
60 x 40 cm
Signatura: sign. LD Smetana
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 35,2 cm
Signatura: sign. LD Šíma 934
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
kresba pastelkou, karton
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 32
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 34 cm
Signatura: sign. PD Š. 1933 Maruši
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1918
15 x 15 cm
Signatura: sign. PD Vlast. Hofman
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
22 x 33 cm
Signatura: sign. DU Janeček 48
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918
14 x 14,5 cm
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
olej, lepenka
57 x 43 cm
Signatura: sign. LN A. Kučera 35
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 65 cm
Signatura: sign. PN A. Kučera 37
1918
kolorovaný linoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. PD V Špála
komb. technika, tuš, kvaš, karton
30 x 16 cm
Signatura: sign. LD F. Wolf 46
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
pastel, papír
11 x 10 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
komb. technika, lept, dřevořez
34 x 24,5 cm
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1967
strukturální grafika
10 x 25 cm
Signatura: sign. DU V. Boudník 1961
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, sololit
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 76
olej, překližka
22 x 26 cm
Signatura: sign. PD R. Hliněnský 1975
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
27,5 x 48 cm
Signatura: sign. PD Istler 58
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
50 x 35 cm
Signatura: sign. LD Janeček
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
koláž, tuš, karton
28 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1991
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
40 x 29 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 64
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, dřevěná deska
37,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Kafka 70/8
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
komb. technika, olej, olej. laky, koláž, překližka
75 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu Eduard Ovčáček
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
komb. technika, olej, vrypy, obtisky, plátno
65 x 46 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |