1905
1 x barevný lept, 4 x lept
27 x 17,5 / 19,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD T.F. Šimon Paris 05
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, překližka
52 x 41,5 cm
Signatura: sign. LD O. Číla.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
1902
olej, lepenka
40,5 x 58 cm
Signatura: sign. LD nečitelnná 1902 19.3.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1910 - 1914
olej, plátno
81 x 62 cm
Signatura: sign. PD G. Mallý
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
22,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, mal. lepenka
27 x 41 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signatura: sign. LD Kaván
1918
olej, lepenka
49 x 67 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 1918
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
100 x 123 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 1935
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, mal. lepenka
18,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
55 x 76 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 42
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
55,5 x 110,5 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, malířská lepenka
37 x 45 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 49 cm
Signatura: sign. LD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, karton
43 x 33 cm
Signatura: sign. PD Al. Schneiderka
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
29,5 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1955
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1911
olej, lepenka
68 x 97 cm
Signatura: sign. PD M. Benka 1911
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
1922
olej, plátno
116 x 90 cm
Signatura: sign. LD O. Brázda Róma 1922
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
40 x 69 cm
Signatura: sign. PD F. Thiele
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
50 x 63 cm
Signatura: sign. PD f. jakub
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD B. Horálek 42
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
50 x 77 cm
Signatura: sign. PD Svoboda Jaro
olej, plátno
63 x 87 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1906
kombinovaná technika, kvaš, akvarel, pastel
74 x 57 cm
Signatura: sign. LD Černý Rud. VIII. 06
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |