33 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
akvarel, karton
19 x 15,5 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
15,5 x 11,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
akvarel, tužka, karton
13,5 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 1 400 Kč |
akvarel, karton
27 x 24,5 cm
Signatura: značeno PD Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 1 900 Kč |
24 x 17 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
33 x 20 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kol. r. 1928
olej, lepenka
28,5 x 38 cm
Signatura: sign. LD V. Špála
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
37 x 38 cm
Signatura: sign. PD Mousson
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
32,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD Karel Souček 43
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
24,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Smetana 1946
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
1921
kresba tuší, papír
30 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD E. F. 21. Sklenice
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
suchá jehla, papír
17,6 x 22 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla, v desce E. F. 31
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
lept s akvatintou, karton
32 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
36,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1930
Vyvolávací cena: | 158 000 Kč |
olej, plátno
21 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD Mizera 44
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
dřevoryt, ruční papír
33 x 25,5 cm
Signatura: sign. na úvodní straně Kupka s dedikací
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
38,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LN V. Beneš
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem r. 1940
olej, překližka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 138 000 Kč |
olej, překližka
23 x 38,2 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1939
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 35,5 cm
Signatura: sign. PD Drtikol 1940
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kvaš, pastel, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD J. Grus, PD 1950
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, plátno
46 x 95 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1945 - 48
olej, plátno
15 x 49,5 cm
Vyvolávací cena: | 16 500 Kč |