perforace, papír
50 x 50 cm
Signatura: sign. LD Adriena Šimotová 66
Vyvolávací cena: | 69 000 Kč |
pastel, tužka, karton
50,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová Listopad 1989
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tužkou, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. DU Karlíková 93
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2007
email, sololit
60 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 07
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, karton
23,5 x 18 cm
Signatura: sign. LD J. Válová 98
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
email, karton, sololit
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 80
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. na blind rámu PN Boštík
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: nesignováno
53 x 40 cm
Signatura: sign. DU Boštík 94
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
90. léta 20.st
34 x 26 cm
Signatura: sign. DU Boštík
43 x 38 cm
Signatura: sign. DU Boštík 196
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, sololit
120 x 90 cm
Signatura: sign. DU Hodonský 87
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, akryl, písek, koláž, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Bouše 93
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1991/2005
barevná serigrafie 42/50
55 x 55 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 1991/2005
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
barevná serigrafie 7/44
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95 7/44
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2007
akryl, plátno
75 x 110 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Kvíčala No. 37 2007
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
150 x 97 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 87
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 70 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
komb. technika, olej, koláž, asambláž
62 x 44 cm
Signatura: sign. PD J. Králík 94
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
komb. technika, papír
10 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD V. Pivovarov, LD 1985
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
bibliofilie, výtisk č. 117/150
29 x 20 cm
Signatura: sign. na titulní straně Jiří Kolář 91
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
2002 - 05
olej, plátno
144 x 85 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík 02 - 5
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
62 x 89 cm
Signatura: PD Z. Sion 71
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |