1905
soubor 6 kusů dřevorytů k Písni písní
30 x 26, 24 x 23 cm
Signatura: sign. v tisku Kupka
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
akvarel, tuš, běloba, karton
15,5 x 23 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 35
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
tuš, akvarel, běloba, karton
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 31.
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
olej, lepenka
56 x 83 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 50 cm
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, malířská lepenka
35 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
53 x 73 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1905
olej, lepenka
35 x 49 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 05
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 49 cm
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, dřevo
35 x 49,5 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
olej, lepenka
20 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 37.
olej, lepenka
24,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 39.
olej, plátno
85 x 140 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 38
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, karton
50,5 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
60 x 80 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD J. Ullman
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
1921
olej, plátno
91 x 112 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann 1921
olej, karton
19 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1915
olej, lepenka
72 x 84 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 1915
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
48 x 61 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
olej, lepenka
42,5 x 50 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1919 Kameničky