olej na plátně
27 x 22,5 cm
Signatura: signováno vpravo nahoře I. Weiner
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej na lepence
32 x 44 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Kamil Lhoták 1965
Vyvolávací cena: | 390 000 Kč |
tuš, kvaš, karton kašírovaný na plátně
106 x 75 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole J. Šíma - 957
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej na plátně
65 x 81 cm
Signatura: signováno vpravo dole J. Šíma. 58
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
olej na plátně
56 x 54 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole A. Šimotová 63
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej na plátně
60 x 120 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Toyen 69
Vyvolávací cena: | 3 850 000 Kč |
olej, kombinovaná technika na plátně
160 x 130 cm
Signatura: signováno a datováno vlevo nahoře Endre Nemes 1964
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
70 x 50 cm
Signatura: signováno
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
drátová plastika (dráty, barvy, dřevotříska)
91 x 150 x 100 cm
olej na plátně
97 x 92 cm
Signatura: signováno na rubu plátna R. Piesen 1970
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
akryl na plátně
100,5 x 100,5 cm
Signatura: na rubu signováno a datováno Jan Kubíček 1975
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
akryl na plátně
200 x 200 cm
Signatura: signováno na rubu
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej na plátně
50 x 50 cm
Signatura: signováno dole uprostřed Boštík, na blind rámu Václav Boštík Oranžová 1968
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
olej na plátně
50 x 50 cm
Signatura: signováno dole uprostřed Boštík
akryl na plátně
110 x 110 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 98
2006
akryl na plátně
150 x 150 cm
Signatura: signováno a datováno na rubu na plátně Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
2006
barevná serigrafie 15/24
115 x 115 cm
Signatura: signováno a datováno vpravo dole Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD Hynais Paris
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1918
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Hynais Paris 18
olej, plátno
64 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD E. Huber
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kolem r. 1880
olej, plátno
46,6 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD V Brožík
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
56,5 x 94 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
42 x 66 cm
Signatura: sign. LD Antonín Waldhauser Praha
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1905 - 1910
komb. technika, lepenka
80 x 60 cm
Signatura: sign. Karel Raška
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |