olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
80 x 110 cm
Signatura: sign. LD Al Kalvoda.
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, lepenka
45 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Honsa Na Tiché Orlici
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
17,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD J. Král
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
1907
olej, lepenka
25 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Král 1907
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
31,5 x 43,5 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
35 x 55,5 cm
Signatura: sign. LD Panuška-
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, karton
50 x 66 cm
Signatura: sign. PD Panuška
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, lepenka
33 x 50 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 43.
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, lepenka
40 x 52 cm
Signatura: sign. LD Kaván s nečitelným přípisem
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, karton
52 x 42 cm
Signatura: sign. PD Fr. Kaván Pozdní podzim
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
20. léta 20. s
olej, lepenka
49 x 65 cm
Signatura: sign. LD Fr. Kaván
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
olej, lepenka
32 x 51 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart. 58
olej, lepenka
73 x 102 cm
Signatura: sign. LD Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
81 x 111 cm
Signatura: sign. PD Rom. Havelka 1927
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
30. léta 20. s
olej, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Hroch
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
72 x 96,5 cm
Signatura: sign. PD Jaroš P.
kolem r. 1925
olej, plátno
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD B. J.
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun 31
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
100 x 130 cm
Signatura: sign. LD Gust. Macoun 1920
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, plátno
80,5 x 117 cm
Signatura: sign. LD Boh. Dvorský. 1931.
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
95,5 x 63,5 cm
Signatura: sign. LD Holý 26
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, plátno
46 x 62 cm
Signatura: sign. PN J. Směšný 152/1941
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |