tisk
21 x 15 cm
Signatura: neznačeno
4 x linoryt
12 x 9 / 18 x 9 cm
Signatura: neznačeno
16 x 36,5 cm
Signatura: PD Bape
barevné vernis mou, akvatinta č. 180
v 30 ✕ š 39,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, PD monogram TFŠ v tisku
barevný lept č. 18
v 29,5 ✕ š 26,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ v tisku, LD autorské razítko TFŠ
30. léta 20. stol.
suchá jehla 27/30
13,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Grossman
v 29,5 ✕ š 37 cm
barevný lept č. 42
v 30,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, LD monogram TFŠ 1909 v tisku
40. léta 19. stol.
v 21,5 ✕ š 26 cm
Signatura: LD Jos. Nawratil
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
v 50,5 ✕ š 35 cm
Signatura: PD razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
barevná akvatinta
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
barevná akvatinta, ruční papír
v 22 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
plastika, pálená hlína
v 59 cm
Signatura: z pravé strany Coubine
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tužkou, karton
v 24,5 ✕ š 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
v 34,5 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD Vojt Preissig
barevný dřevoryt č. 31
v 24,5 ✕ š 29,5 cm
Signatura: PD J. Váchal
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
akvarel, ruční papír
v 43 ✕ š 52,5 cm
Signatura: PD Váchal 29.
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, karton
v 61 ✕ š 40,5 cm
Signatura: LN monogram JU
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kolem roku 1912
olej, plátno
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: LD Bílek
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, karton
v 16 ✕ š 21,5 cm
Signatura: PD Franta Kaván
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, lepenka
v 50 ✕ š 65 cm
Signatura: PD Kaván
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
v 52,5 ✕ š 68,5 cm
Signatura: LD Kaván
olej, lepenka
v 50 ✕ š 66,5 cm
Signatura: PD Lolek St.
olej, lepenka
v 22,5 ✕ š 30 cm
Signatura: PD O. Bubeníček 12
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |