kolem r. 1920
olej, plátno
65 x 80 cm
Signatura: sign. LD Porš Gustav
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD K. J. Sigmund
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, malířská lepenka
25 x 35 cm
Signatura: sign. LD Jos. Soukup
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kolem r. 1920
olej, plátno
65 x 75 cm
Signatura: sign. LD Jos. Štolovský
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
19,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1958
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
19,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1957
olej, malířská lepenka
11 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jambor 1955
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
33 x 22 cm
Signatura: sign. PD E. Graner 23
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1839
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD monogram AL 1839
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1872
olej, plátno
75 x 61 cm
Signatura: sign. nečitelná
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1913
olej, plátno
51 x 72 cm
Signatura: sign. PN M. Pirner 913
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1901
kresba tuší, akvarel
37 x 13,5 cm
Signatura: sign. PD H. Schwaiger 901
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, malířská lepenka
66 x 50 cm
Signatura: sign. DU G. Sýkora
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 66 cm
Signatura: sign. PD O. Číla
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
71 x 53 cm
Signatura: sign. PD Jos. Hodek 1943
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, lepenka
24 x 29 cm
Signatura: sign. LD J. Konečný
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, karton
56 x 72 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 29
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton
33 x 25,5 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 20
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
kresba tužkou, karton
21,5 x 29 cm
Signatura: sign. PD J. Obrovský 1928
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, plátno
82 x 101 cm
Signatura: sign. LD J. Král
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
30. léta 20. století
olej, plátno
70 x 85 cm
Signatura: sign. PD Ronek
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, lepenka
70 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ronek
1904
barevná litografie
20,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD F Šimon Paris 1904
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |