olej, plátno
75 x 90 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka 35
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jar. Král 1930
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LU Fr. Eberl
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
72 x 60 cm
Signatura: sign. PD K. Holan - 26
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
72 x 95,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1939.
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
1932 - 1933
olej, lepenka
19 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 932
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
kolem r. 1933
malba štětcem kvaší
39,5 x 62 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý
21,5 x 32,45 cm
Signatura: znač. LD Z.J. 1948
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. LD K Černý Š 56
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
62 x 47 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 28
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
barevná litografie 47/500
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD V Špála 42
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
81 x 65 cm
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, plátno
100 x 65 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 49
Vyvolávací cena: | 580 000 Kč |
akvarel, karton
29,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
57 x 67 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 1927
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
pastel, uhel, karton
38 x 44 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 26
olej, lepenka
45,5 x 31,5 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
akvarel, karton
21 x 32 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 47
uhel, tužka, karton
29 x 38 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík, na rubu autorem P. Kotík 1927 Lindberg Via Paříž
Vyvolávací cena: | 640 000 Kč |
1910 - 1915
akvarel, tužka
44 x 31,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 13 500 Kč |
22,5 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 47
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
barevná litografie
24,6 x 17,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
litografie
19,6 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45