kresba tuší, pastel
26,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
26 x 16,5 cm
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
suchá jehla, autorský tisk
33 x 21 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 1966
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
1951
kresba tuší, akvarel
35 x 66 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 1951
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
koláž, kreba tuší, běloba
23,5 x 18 cm
Signatura: sign. PD AH 60
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel
40,5 x 25,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD L. Jiřincová
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, pastel, malíř. lepenka
32 x 24 cm
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
barevná litografie
41 x 31 cm
Signatura: sign. LD Trnka 61
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1956 - 1957
olej, tempera, sololit
87 x 64 cm
Signatura: sign. PD Tittelbach
olej, plátno
96 x 69 cm
Signatura: sign. LD F. Vobecký 66
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 69 cm
Signatura: sign. LD Klvaňa 57
olej, plátno
130 x 96 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 60
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kvaš, tuš, uhel, karton
60 x 44 cm
Signatura: sign. PD Matal
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
litografie 4/25, autorský tisk
35,3 x 26,8 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý Jan, LD aut. tisk 4/25
lept, ruční papír, autorský tisk
23 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
barevná litografie 180/200
31,5 x 47,5 cm
kresba uhlem, tužka
60 x 40 cm
Signatura: sign. PD monogram JZ
olej, plátno
100 x 120 cm
Signatura: sign. DU J. Jíra 76
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, tempera, tuš, sololit
40 x 55 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 83
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika (kvaš, tempera), karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. DU V. Hložník, 63
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
kvaš, papír, sololit
45 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Valter 58
kvaš, tempera, karton
39 x 56 cm (výřez)
Signatura: sign. LD K. Souček 63
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
enkaustika, plátno, překližka
48 x 56 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 73
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
froasáž, muchláž
40 x 50,5 cm
Signatura: sign. DU monogramem
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |