1915
olej, plátno
57 x 82 cm
Signatura: sign. LD JU 1915
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, malířská lepenka
44 x 37 cm
Signatura: sign. PD F. Naske 1938
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba uhlem, karton
78 x 58 cm
Signatura: sign. DU M. Švabinský
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
92 x 60 cm
Signatura: sign. LD Foltýn 1926
Vyvolávací cena: | 1 150 000 Kč |
olej, plátno(XIV, reprod.Musajon 1929-30, str. 161
80 x 60 cm
Signatura: sign. PN Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 2 400 000 Kč |
kresba tužkou, karton
20 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 43
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
olej, karton
39 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Matal 46
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
dřevořez
28 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD v tisku a autorským razítkem Kupka
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
1.pol.30.let
olej, lepenka
13 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Stritzko
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
2.pol.40.let
pastel, kvaš, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. PD Szobel
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LN B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. LD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD B. S. Urban
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, lepenka
16,5 x 23.5 cm
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
60. léta
kresba tužkou, papír
18 x 18 cm
Signatura: sign. PD E. B.
Vyvolávací cena: | 2 000 Kč |
11 x 8 cm
Signatura: sign. DU Istler 46.
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
komb. technika, tuš, pastel, papír
45,5 x 56 cm
Signatura: sign. PD Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, plátno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD J. Šíma 60
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Šíma
33 x 27 cm
Signatura: sign. PD Šíma, LD v desce Šíma 1927
lept 68/100
23 x 15 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 14 500 Kč |
lavírovaná kresba tužkou, papír
23 x 20 cm
Signatura: sign. PD G 19
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1909
kresba tužkou, papír
34 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD A Procházka 1909
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |