barevná litografie
v 19,5 ✕ š 13 cm
Signatura: PD monogram VK. v tisku
barevná litografie
v 21,5 ✕ š 14,5 cm
Signatura: PD monogram M.
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: neznačeno
v 19 ✕ š 12 cm
Signatura: PD monogram BC v tisku
litografie
v 13 ✕ š 8,5 cm
Signatura: UD E. Tomanová
malba tuší, rozmývaná tuš
v 27 ✕ š 21 cm
Signatura: PD monogram K
akvarel, tužka
v 43,5 ✕ š 51,5 cm
Signatura: PN Herink 5. XII. 38
barevná litografie
v 41 ✕ š 28,5 cm
Signatura: PD L. Lapáček
barevná serigrafie 64/90
v 36,5 ✕ š 37 cm
Signatura: PD Vasarely
litografie
v 15 ✕ š 22 cm
Signatura: PD M Švabinský
dřevoryt č. 1
v 35,5 ✕ š 49 cm
Signatura: PD Fráňa Kárník, 1929 FKárník v tisku
mědirytina
v 29,5 ✕ š 19 cm
Signatura: PD F. Cleyn invi W. Hollar fecit. v tisku
mědirytina
v 15 ✕ š 20 cm
Signatura: LD Ioa: Sadelr. scalp v tisku
barevné křídy, pastel, papír
v 59 ✕ š 74 cm
Signatura: PD Jana, na rubu Jana Míčková
barevná litografie, koláž 70/200
v 46 ✕ š 59,5 cm
Signatura: PD M. Casarin 92
akvarel
v 45,5 ✕ š 64 cm
Signatura: LD K. Oberthor 73
barevná litografie
v 48,5 ✕ š 37,5 cm
Signatura: UD M. M. Šechtlová
barevná litografie 9/30
v 446,5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD monogram K 969
akvarel, karton
v 46,5 ✕ š 64 cm
Signatura: PD Jar Holeček
barevná litografie
v 33,5 ✕ š 50,5 cm
Signatura: neznačeno
linoryt 80/100
v 43 ✕ š 25,5 cm
Signatura: PD Chadima 67
kresba tužkou, ruční papír
v 52 ✕ š 77 cm
Signatura: PD monogram PT, na rubu Pavel Trnka 1998
kresba tužkou, ruční papír
v 54 ✕ š 76 cm
olej, plátno
v 70 ✕ š 140 cm
Signatura: UD M. Netík 79