lavírovaná malba tuší, karton
42 x 30 cm
Signatura: sign. PD V Janoušek 1966
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
lavírovaná malba tuší, kvaš, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. na rubu VJ 69
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
komb. technika, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu VJ 65
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, kartonová deska
33 x 24 cm
Signatura: sign. DU F. M. 56
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olejová tempera, plátno, lepenka
19,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Tikal 59
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
50 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD J Šíma 63
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
82 x 60 cm
Signatura: sign. DU F. Turek 65
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. technika
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 95
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, sololit
21,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 84
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
komb. technika, plátno
100 x 105 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 88
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, sololit
80 x 61 cm
Signatura: sign. DU Vaca 66
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
enkaustika, olej, plátno
70 x 39 cm
Signatura: sign. PD M. Šnajdr 66
Vyvolávací cena: | 33 000 Kč |
olej, překližka
66 x 60 cm
Signatura: sign. DU Valter K 1972
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
73 x 91,5 cm
Signatura: sign. na rubu Robert Piesen 1974
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
34 x 34 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 1975
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
22 x 23 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 1976
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, plátno
54 x 54 cm
Signatura: sign. PD ota Janeček 1985
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1977 - 78
olej, plátno
150 x 130 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 77 - 78
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
30 x 25 cm
Signatura: sign. PN F. Gross 76
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, sololit
67 x 57 cm
Signatura: sign. PU S. Balko 90
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
34 x 70 cm
Signatura: sign. LD Matal 85
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
100 x 82 cm
Signatura: sign. PD Lacina
Vyvolávací cena: | 125 000 Kč |
kol. r. 1975
olej, dřevěná deska
25 x 20 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel
Vyvolávací cena: | 4 500 Kč |
2000
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 2000