olej, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. PD Pešicová 88
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, malířská lepenka, deska
37 x 40 cm
Signatura: sign. NU K. Teissig 80
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
odlitek, olovo, částečně zlaceno
výška 49 cm
Signatura: sign. na podstavci O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
výška 44 cm
Signatura: sign. dole O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
19 x 29 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 84
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
voskovaná tempera, karton
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Vilém Plocek 1992
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
komb. technika, akryl, křída, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu Angeli
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
komb. technika, plátno
60 x 80 cm
komb. technika, plátno
70 x 90 cm
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
komb. technika, plátno
70 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
3 x akryl, plátno
68 x 85 cm
Signatura: sign. PD Notargiacomo 74
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
komb. technika, karton
100 x 70 cm
Signatura: sign. LU Schifano
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
komb. technika, plátno
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu festa
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, sololit
46 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu Cicognani
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
komb. technika, sololit
47,5 x 67 cm
Signatura: sign. DU Nespolo
komb. technika, přelepovaný papír na plátně
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Schifano
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, sololit
61 x 46 cm
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
komb. technika, recyklovaný ruční papír
115 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu Vito Bucciarelli
komb. technika, sklovina, glazura, smalt, email
100 x 100 cm
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, karton
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
1917
olej, plátno
62 x 66,5 cm
Signatura: sign. LD J. Ullmann 1917
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
1916
olej, lepenka
40 x 50 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček 16.
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, překližka
35 x 38 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |