koláž, chiasmáž, deska
25,5 x 36,5 cm
Signatura: sign. PD JK 79
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž, chiasmáž, deska
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář
kolážovaný objekt
výška 117 cm
Signatura: sign. PD JK 66
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolážovaný objekt
v. 13,5 cm
Signatura: sign. D JK 74
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
enkaustika, překližka s řídkou textilií
24 x 22 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 87
olej, plátno
80 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 84
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
9,5 x 14,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD J. Z. 64
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
41 x 60 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Souček 79
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 69
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 79
kombinovaná technika, lept, mater. tisk 2/10
9 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD V. Boudník 1958
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
23 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Jiří Balcar (datace nečitelná)
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, dřevo
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD Istler 65
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, olej, lepenka
20 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD K 60
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Sopko 1965
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
kombinovaná technika, překližka
80 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu S. Kovařík 73. VIII.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, písky, textil, plátno
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD Málek 1962, na rubu Málek
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
73 x 100 cm
Signatura: sign. PD Smetana 70, na rubu Jan Smetana
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
75 x 53 cm
Signatura: sign. DU F. Gross 64
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
35 x 70 cm
Signatura: sign. LD Matal 85
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1970 - 73
olej, plátno
78 x 57 cm
Signatura: sign. PN Jánuš Kubíček 1970 - 73
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
90,5 x 54 cm
Signatura: sign. UD Aleš Veselý 66
monotyp, karton
25 x 22 cm
Signatura: sign. PD Istler 79
Vyvolávací cena: | 17 500 Kč |