akvarel, karton
30 x 43,5 cm
Signatura: sign. LD E. A. Longen 1929
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tužkou, barevný pastel, papír
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD A Justitz 1929
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
1927 - 1930
39,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Rykr
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
akvarel, karton
30,5 x 40 cm
Signatura: sign. PD Janeček 49
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olejová tempera, karton
13,5 x 19 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
akvarel, karton
41 x 52 cm
Signatura: značeno na rubu razítkem Z pozůstalosti ak. malíře Svatopluka Máchala č. 37
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olejová tempera, karton
14 x 18,5 cm
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
olej, plátno
75 x 100 cm
Signatura: sign. LD Linka Procházková
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
67 x 90 cm
Signatura: sign. PD V Hejna 41
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
65,5 x 81,5 cm
Signatura: na rubu Foltýn 1941 Brno
olej, plátno, rentolováno
65 x 54 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
olej, plátno
60 x 72,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
37 x 50 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 44
32 x 41 cm
Signatura: sign. PN P. Kotík 29
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
40,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. LN Liesler 46
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
enkaustika, dřevěná deska
65,5 x 77 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka 1929
Vyvolávací cena: | 2 750 000 Kč |
29 x 42 cm
Signatura: sign. PD Trnka 44
akvarel, tuš, karton
23 x 22 cm
Signatura: sign. PD J. Lada
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, papír
41 x 34 cm
Signatura: nesignováno
akvarel, tužka, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. LD Z. Burian
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
kolem r. 1905
perokresba, běloba, karton
27 x 19 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
litografie
29 x 21,3 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, běloba, papír
31 x 21,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
uhel, karton
28 x 44 cm
Signatura: sign. PD R Kremlička 1928
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |