olej, laťovka
132 x 67 cm
Signatura: sign. na rubu Matal 81
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olej, lepenka
44 x 31 cm
Signatura: sign. PN Matal 61
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno
100 x 82 cm
Signatura: sign. PD J. John 68
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
olej, sololit
20 x 27 cm
Signatura: sign. na rubu Ota Janeček 87
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
tempera, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: značeno pozůstalostním razítkem na rubu
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
55 x 76 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 72
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
koláž na dřevěné desce, kov
100 x 61 cm
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, písek, plátno
110 x 79,5 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 72
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
komb. technika
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 98
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, písek, plátno
66 x 131 cm
Signatura: sign. PD K. Válová 74
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, asambláž, dřevotříska
56 x 67,5 cm
Signatura: sign. DU jaroslav vožniak, na rubu jaroslav vožnik
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
asambláž, dřevěná deska
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu Jaroslav Vožniak
olej, lepenka
39 x 31,5 cm
Signatura: sign. Istler 77
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevná litografie, nátisk
56 x 42 cm
Signatura: sign. PD istler 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
olej, karton, sololit
25,5 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD Istler 75
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, plátno
38 x 46 cm
Signatura: sign. PD Rittstein
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
komb. technika, perforovaný plech, suchá jehla
52 x 77 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1993
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
45,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. na rubu Puchnarová 61
laky, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu J. Vožniak 1993
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1966 - 1967
40 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu Jitka Kolínská
komb. technika, karton
62 x 45 cm
Signatura: sign. a datováno na rubu Kovanda
originální papírotisk
45 x 59,5 cm
Signatura: sign. DU Valter K 81
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
34,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD J. Paur 73
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
72,5 x 61,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |