olej, plátno
115 x 95 cm
Signatura: sign. PD I. Ouhel 94
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, plátno
120 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu na blind rámu Dlouhý 1982 (VI.)
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
asambláž, akryl, plátno
95 x 45,5 cm
Signatura: sign. na rubu Novosad 73
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
92 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu na blind rámu Milan Grygar 1987
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
komb. technika, asambláž na plátně, hedv. papír, pr
70 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Zangs 58
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
110 x 90 cm
Signatura: LD V. Komárek 85
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1835
akvarel, karton
15 x 23 cm
Signatura: PD Manes 1835
kresba tuší, tužkou
37 x 27 cm
Signatura: sign. LN Karel Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
37 x 28,5 cm
Signatura: sign. LN Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
2. pol. 60. let 20. století
kresba tuší, akvarel, běloba
76 x 51,5 xm
Signatura: sign. LN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kolem 1969
kresba tuší, akvarel, běloba
59 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
63 x 42 cm, 61 x 42 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba
40 x 58,5 cm, 39,5 x 57,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel, běloba, tužka
59 x 42,5 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba
58 x 41 cm, 59 x 43 cm
Signatura: sign. str. 1 PN Kája Saudek, str. 7 uprostřed Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, lavírovaná tuš, běloba, tužka
58 x 43 cm, 61 x 44,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek, str. 5 DU Kája Sau, PU 69 Kája
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm, 60,5 x 41,5 cm
Signatura: sign. str. 1 PN KRESby Kája Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
59,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD KRESby "Kája" Saudek 1969
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
60,5 x 44 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
59,5 x 42 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
30 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD C Čtení pod lavicí 1969 Šmíd Hvížďala Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
42,5 x 43 cm
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
33 x 16,5 cm
Signatura: sign. LD Karel Saudek
Vyvolávací cena: | 0 Kč |
kresba tuší, akvarel
26 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kaya Sau
Vyvolávací cena: | 0 Kč |