olej, plátno
33 x 25 cm
Signatura: sign. PD K. Souček
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PN F. Srp 1926
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
51 x 66 cm
Signatura: sign. LN Fr. Srp 1931
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, překližka
39 x 56 cm
Signatura: sign. PD K. Srp
olej, karton
49 x 65 cm
Signatura: sign. PD Jan Trampota 1923 Pěčín
olej, plátno
50 x 90 cm
Signatura: sign. PD Vaculka 43
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
1924
olej, plátno
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Bořivoj Žufan 24
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, lepenka
36 x 52 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček
bronzová plaketa
59 x 16,5 cm
Signatura: sign. Nezjištěna
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
89 x 116 cm
Signatura: sign. LN Emil Filla 28
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
1922
olej, plátno
47 x 49 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 22
Vyvolávací cena: | 2 800 000 Kč |
suchá jehla 11/24
20 x 25 cm
Signatura: sign. PD Boštík
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
lept s akvatintou 3/20
19,8 x 27,8 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 31
1912
kolor. dřevoryt
14,5 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD v desce K
barevná akvatinta
34 x 21 cm
Signatura: sign. PD Vojtěch Preissig
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
1908
52 x 39 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig 08
suchá jehla s monotypem, ruční papír
29 x 19 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
suchá jehla s monotypem, japan
20 x 30 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
vytlačovaná litografie
35 x 20 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
41,5 x 32,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý 44
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
barevná litografie
28,5 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD Trnka
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
24 x 23,5 cm
Signatura: sign. PD J. Váchal 28
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
litografie 293/300
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, karton
16,5 x 13 cm
Signatura: sign. DU Boštík 94
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |