2003
olej, plátno
130 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Nikl 2003
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2006
olej, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 2006
olej, plátno
195 x 114 cm
Signatura: sign. na rubu Vladimír Novák červen - srpen 1978
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
bronz, 2. Odlitek
76 x 31 x 62 cm
Signatura: sign. uvnitř odlitku
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
2003
olej, plátno
110 x 116 cm
Signatura: sign. PD Róna 03 III
Vyvolávací cena: | 174 000 Kč |
2005
olej, plátno
200 x 150 cm
Signatura: sign. LN Singer
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
2006
olej, plátno
180 x 145 cm
Signatura: sign. PD Sing.
Vyvolávací cena: | 87 000 Kč |
2005
olej, plátno
60 x 51,5 cm
Signatura: sign. na rubu Singer
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
2002 - 2005
kombinovaná technika, plátno
110 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Slavík
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
2002 - 2005
olej, plátno
140 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 140 000 Kč |
2005
olej, plátno
75 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Václav Malina
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
2005
olej, plátno
120 x 140 cm
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
2005
olej, plátno
75 x 70 cm
2005
olej, plátno
80 x 60 cm
Signatura: sign. na rubu O. Tichý
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
2006
olej, plátno
100 x 120 cm
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
2002 - 2005
olej, plátno
90 x 80 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
120 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2001
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
serigrafie 22/100
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD Věra Nováková 92
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
2002
akryl, plátno
70 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Pastrňák 2002
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
2006
akryl, plátno
50 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Jakub Špaňhel
2005
akryl, plátno
90 x 140 cm
Signatura: sign. na rubu Špaňhel
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2005
sprej, koláž, papír
42 x 29,6 cm
Signatura: sign. PD D. Balabán 05
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, plátno
120 x 86,5 cm
Signatura: sign. na rubu Daniel Balabán 2001
olej, plátno
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD M. Zálešák 98
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |