olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1937
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
40 x 45 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1977
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
olej, plátno
50,5 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1979
olej, plátno
46,5 x 55 cm
Signatura: sign. LD O. Janeček 47
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1954
olej, plátno
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD K. Jílek 54
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
olej, plátno
70 x 80 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra
olej, plátno
36 x 25 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek 37
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, lepenka
19 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
52 x 72 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
39 x 50 cm
Signatura: sign. PD Kaván
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
olej, plátno
35,5 x 27 cm
Signatura: sign. LN P. Kotík 36
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
1922
olej, lepenka
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD Král 1922
komb. technika, karton
23 x 31 cm
Signatura: sign. PD Král 1930
1954
kvaš, tuš, karton
57 x 82 cm
Signatura: sign. PD Jos. Lada 54
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, lepenka
34 x 50 cm
Signatura: sign. LD G. Macoun
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kvaš, papír
34 x 44 cm
Signatura: sign. PD Mizera 2.8.44
olej, sololit
35 x 49 cm
Signatura: sign. PD Wilem Nowak 73
olej, lepenka
26 x 34 cm
Signatura: sign. LD Panuška
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
53 x 55 cm
Signatura: sign. PD Pelc 29
olej, lepenka
37 x 24 cm
Signatura: sign. PD Lin Procházková
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, malířská lepenka
38 x 40 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
1951
olej, sololit
50 x 60 cm
Signatura: sign. LN Jan Smetana 51
54 x 44 cm
Signatura: sign. LD K. Souček 74
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
olej, plátno
47 x 35 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný