muchláž, akvarel, papír
59,5 x 42,5 cm
Signatura: sign. DU monogramem
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
koláž, chiasmáž
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu J Kolář 91 P.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kolážovaný objekt
45 x 23 cm
Signatura: sign. nezjištěna
koláž, chiasmáž, tempera
40 x 40 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kolář 92 P.
reliéf, cementová deska, barvy, zlacení
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu razidlem O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
64 x 64 cm
olovo, cín, zlacení
v. 43 cm
Signatura: sign. vzadu na plintě razítkem O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
50 x 34,5
Signatura: sign. DU Vladimír Boudník 1967, LD V. B. v desce, PN 9. 9. 1967 v desce
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
serigrafie 47/125
69 x 53 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 80
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
pálená hlína
v. 43 cm
Signatura: sign. na plintě Zívr 67 I.
akvarel, akryl, ruční papír
29 x 41,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 88
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tuš, plátno
33 x 24 cm
Signatura: sign. LN Načeradský 80
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
1976 - 1977
koláž, tuš, tempera
29,5 x 27 cm
Signatura: sign. LU Endre Nemes 1976 - 77
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
60,5 x 90 cm
Signatura: sign. LD R. Hliněnský 1968
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, vrypy, plátno
70 x 65 cm
Signatura: sign. PD HU HABA 78
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
perforovaný plech, matrice
53,5 x 76 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
strukturální materiálový tisk 10/20
15 x 21 cm
Signatura: sign. PD Vladimír Boudník 1960 - VIII
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
komb. technika, asambláž, textil, karton, dřevěná deska
55 x 42 cm
Signatura: sign. LD P. N. 61, na rubu P. N. 61
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
kombinovaná technika, akryl, tuš, karton
96 x 68 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 88
70. léta 20. s
plechová deska, email, nerezový plech
50,5 x 40 cm
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1981 - 1982
olej, pastel, sololit
120 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, akryl, koláž, karton, dřevěná deska
78 x 64 cm
Signatura: sign. PD K 77
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, tempera, dřevotříska
77 x 107 cm
Signatura: sign. PD K 77
olej, akryl, překližka
100 x 71 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 1988
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |