tempera, vrypy, karton
55 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 44
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
20 x 28 cm
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, lepenka
57 x 39 cm
Signatura: sign. PD Villi Nowak, na rubu Willi Nowak
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akvarel, kvaš
21 x 15 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 41
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
kresba tuší, akvarel
19,5 x 26,5 cm (výřez
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
kresba tuší, pastel
22,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 43
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, kvaš
16,5 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 8 500 Kč |
kresba tuší, akvarel
19,5 x 13,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Fr. Hudeček 44
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1927 - 1929
akvarel, papír-japan
48 x 33 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, karton
23 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PU Janeček 9. IV. 44
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
tempera, kvaš, karton
66 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 58
kresba tuší, lavírovaná kvaš
45 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Tichý 38.
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
29 x 19 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Tichý (dále nečitelné)
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
2 x akvarel, tuš, karton
2 ks 20 x 12,5 cm (výřez)
Signatura: sign. oba PD Kamil Lhoták 56
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
24,5 x 15,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba uhlem
31,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Reynek
suchá jehla s monotypem, hedvábný papír
11 x 10,5 cm
Signatura: sign. PD Reynek
olej, plátno
62 x 52 cm
Signatura: sign. LN Fremund 56
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
olej, plátno
100 x 90 cm
Signatura: sign. PD Jánuš Kubíček 1959
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, plátno
100 x 70 cm
Signatura: sign. LD M. Klvaňa 58
45 x 62 cm
Signatura: sign. PD K. Valter 46
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
170 x 190 cm
Signatura: sign. PD Pešicová 88
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
originální fotografie
23,5 x 17,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Sever
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
originální fotografie
35 x 27,5 cm
Signatura: sign. na rubu autorským razítkem
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |