kolážovaný objekt, chiasmáž
29 x 33, v. 12 cm
Signatura: sign. Jiří Kolář 1968
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
40 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří John 1967, LD 2/20
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
90 x 65 cm
Signatura: sign. LD V. Komárek 88
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
88 x 66 cm
Signatura: sign. LD Chaba
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
96 x 72 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1981
Vyvolávací cena: | 115 000 Kč |
olej, plátno
54 x 65 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
komb. technika, karton
41,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 67
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
1952
barevný lept 8/25
32 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 1952
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba pastelem, karton
37 x 23 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 86
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
olej, sololit
21 x 33,5 cm
olej, plátno
82 x 114 cm
Signatura: sign. LD Jiroudek
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
enkaustika, sololit
66 x 70 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 75
Vyvolávací cena: | 58 000 Kč |
olej, překližka
27,5 x 24 cm
Signatura: sign. DU Liesler 94
akvarel, tuš, karton
22,5 x 19 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 1970
olej, lepenka
50 x 35 cm
Signatura: sign. PD A. Podloucký 61
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
originální fotografie
15 x 11 cm
Signatura: sign. LD Jan Saudek
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
kol. r. 1983
komb. technika, karton
40 x 30 cm
Signatura: sign. DU Zábranský
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
plastika, olovo, částečně zlaceno
v. 70 cm
Signatura: sign. O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
38,9 x 50,3 cm
Signatura: sign. LD O. Blažíček 1944
olej, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Rom. Havelka 1941
olej, plátno
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD O. Bubeníček 19.
kol. r. 1935
olej, karton
33 x 48 cm
Signatura: sign. LD O. Bubeníček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kol. r. 1930
olej, karton
40 x 50 cm
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Aug. Mervart 31
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |