2007
akvarel, pastel, karton
25 x 32 cm
Signatura: sign. PN ABorn 2007
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plstěný klobouk
r. 43 cm
Signatura: sign. PD na krempě ABorn 94
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
kolorovaný lept
39,5 x 33 cm
Signatura: sign. PD J. Jíra 92
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
olej, plátno
85 x 65 cm
Signatura: sign. LD Chaba
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
akryl, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. PD Liesler 2001
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
monotyp, kvaš
40 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1960
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
monotyp, koláž, kolorováno kvaší a akvarelem
26,5 x 46 cm
Signatura: sign. PD Kolínská 1959
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
32 x 44 cm
Signatura: sign. PD Piesen 57
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kolem r. 2000
akryl, olej, plátno
81 x 100 cm
Signatura: sign. LD Franta
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
60. léta 20. století
olověná plastika
v. 55 cm
Signatura: značeno LD razidlem M CH 1-5
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
60. léta 20. století
bronzová plastika
v. 35 cm
Signatura: neznačeno
olej, dřevěná deska
28 x 36 cm
Signatura: sign. PD Vyleťal
Vyvolávací cena: | 110 000 Kč |
olej, plátno
45 x 35 cm
Signatura: sign. PD 2001 Antonin Střížek
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
komb. grafická technika, akvarel
93 x 62 cm
Signatura: sign. DU Jiří Anderle 1978
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
162 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu R. Němec Malíř a model 1986
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1980 - 1981
akryl, plátno
23 x 35 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 80-81
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
49 x 40 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 89
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
kvaš, pastel
58 x 43 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 77
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
akryl, plátno
71 x 53,5 cm
Signatura: sign. na rubu Načeradský 74
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
tempera, kvaš, pastel
42 x 58 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 97
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
akryl, sololit
37 x 38,5
Signatura: sign. DU Načeradský 97
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
olej, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. LD VaMen 98
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
80 x 90 cm
Signatura: sign. LD SP 89
olej, plátno
100 x 73 cm
Signatura: sign. DU P. Kotík 65