komb. technika, akvarel, pastel
43 x 25 cm
Signatura: sign. LD A. Frolka
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, plátno
80 x 64 cm
Signatura: sign. PD Josef Loukota
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, překližka
14 x 18 cm
Signatura: sign. LD F. Zikmund 42
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
37 x 55 cm
Signatura: sign. PD Vojt Sedláček 41
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
2. pol. 19. století
olej, plátno
47 x 39 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
2. pol. 19. století
olej, plátno, deska
51 x 61 cm
Signatura: značeno PD Y. King 1873
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
30. léta 20. století
olej, plátno
41 x 51 cm
Signatura: sign. PD E. Mercker Mchn.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Milenci
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1915-18
litografie
24 x 17 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý, LD Bolest
1901
54 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD V. Preissig 1901
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
barevný lept, karton
27 x 19 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1912
lept, karton
17 x 13 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1893
kvaš, tužka, karton
35,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD V. Preissig 93
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
24,5 x 19,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
24 x 36,5 cm
Signatura: na rubu značeno Ant. Mánes
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kresba tužkou, karton
17 x 26 cm
Signatura: na rubu značeno Amalie Mánesová
Vyvolávací cena: | 1 500 Kč |
kresba tužkou, karton
25,5 x 35,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kresba tužkou, karton
21,5 x 33 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
25 x 21 cm
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |
kresba perem, tužka
36,5 x 29 cm
Signatura: na rubu značeno Karel Svoboda
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
kresba perem
31 x 20 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
49 x 33 cm
Signatura: značeno PD pozůstalostním razítkem Max Haushofer
Vyvolávací cena: | 1 200 Kč |
kresba tužkou, karton
19,5 x 28,5 cm
Vyvolávací cena: | 1 800 Kč |
II. série 10 barevných leptů
17,8 x 20 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon
Vyvolávací cena: | 2 500 Kč |