1. pol. 19. stol.
olej, dřevěná deska
26,5 x 43 cm
Signatura: sign. LD nečitelně
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 38,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
63 x 79 cm
Signatura: sign. PD Hlavsa
olej, plátno
61 x 91 cm
Signatura: sign. PD V. Kozák
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba uhlem, karton
100 x 37,5 cm
Signatura: sign. PD Em. Frinta I. 33
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
olej, plátno
50 x 40 cm
Signatura: sign. PD K. Skála 40
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
45 x 34 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, karton, sololit
68 x 55 cm
Signatura: sign. PD A. Bílek 35
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1915
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda Tupesy 1915
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
olej, lepenka
50 x 47,5 cm
Signatura: sign. LD J. Obrovský
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
41,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD J Váchal, v desce J. Váchal -vlastní port
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1911
barevná litografie
69 x 42 cm
Signatura: sign. v kameni Mucha 1911
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
po r. 1903
52 x 62 cm
Signatura: sign. LD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
47,5 x 40,5 cm
Signatura: sign. PD B. Jaroněk
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kolem r. 1932
olej, plátno
91 x 71 cm
Signatura: sign. LN J. Bauenfreund
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
1911
akvarel, tuš, papír
41 x 27,5 cm
Signatura: sign. PD AP 1911
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
40. léta 20. století
olej, malířská lepenka
26 x 64 cm
Signatura: sign. PD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1918
malba tuší, karton
30 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Šp. 18
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
koláž, papír
15,5 x 6,5 cm
Signatura: datováno PN 1949
Vyvolávací cena: | 1 000 Kč |
30. léta 20. stol.
olej, lepenka
55,5 x 54,5 cm
Signatura: sign. PU Veris Paris
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
kolem r. 1958
olej, malířská lepenka
83 x 65 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, malířská lepenka
61 x 48 cm
Signatura: sign. PD Istler
Vyvolávací cena: | 57 000 Kč |
akvarel, tuš, karton
30 x 42,5 cm
Signatura: sign. PD Foltýn Praha 1935
kvaš, tuš, karton
29 x 21 cm
Signatura: sign. Fr. Hudeček 43