olej na plátně
74 x 55 cm
Signatura: signováno a datováno PD Medek 71
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
aluminium, variabilní objekt
43 x 23 x 23 cm
Signatura: signováno na fotografii
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej na plátně a kresba tužkou
130,5 x 105 cm
Signatura: signováno na rubu nahoře uprostřed Jánuš Kubíček
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej na sololitu
43,5 x 43,5 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu H. Stazewski 1976
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1968 - 69
akryl na plátně
155 x 100 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu Jan Kubíček 1968 - 69
Vyvolávací cena: | 600 000 Kč |
olej na plátně
51 x 51 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 2 100 000 Kč |
olej na plátně
141 x 141 cm
Vyvolávací cena: | 4 500 000 Kč |
2008
barva, dřevo (desky MDF) pokryté a leštěné brusným tmelem
117 x 113 cm
Signatura: signováno a datováno vzadu Kolíbal 2008
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
kresba tužkou, karton
24,5 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD A
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tužkou, karton
22,5 x 12,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD A.
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
rytina (ryl Vilém Kandler)
61,5 x 47 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kvaš
21 x 14 cm
Signatura: sign. PD J. A.
kvaš
19,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kvaš
23 x 15 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kvaš
8 x 22 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |
1836
14 x mědirytina
40 x 25,5 cm
Signatura: sign. 14 x LD Führich del. v desce, 2 x PD a 1 x LD Führich v rytině, PD sign. Rytce v desce
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou, karton
55 x 83 cm
Signatura: sign. PD pozůstalostní razítko
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
35,5 x 27 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
34 x 24 cm
Signatura: neznačeno
43,5 x 50 cm
Signatura: nesignováno
1916
16,5 x 12
Signatura: sign. PD Štursa 1916, DU Podhajce
1918
oboustranná malba akvarelem
40,5 x 28 cm
Signatura: sign. PD Št. 1918
1914
akvarel
10 x 17,5 cm
Signatura: sign. LD Štursa 1914
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |