akryl, plátno, dřevěná deska
100 x 33 cm
Signatura: sign. DU >/< 1992, na rubu >/< 1992
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
35 x 25 cm
Signatura: PD Matal 79
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, sololit
25 x 35 cm
Signatura: PD Matal 77
olej, plátno
30 x 30 cm
Signatura: signatura nezjištěna
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
pigment na ručním papíře
71 x 50 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 2005
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
tisk z perforovaného plechu a reliéf, papír
53 x 74 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1990
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
25,2 x 34,5 cm
Signatura: sign. PD Alena Kučerová 1964
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
2007
litá kresba, papír
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD J. Válová 07
80. léta
opuka
výška 35 cm
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1918
24,5 x 12 cm
Signatura: sign. PD V. Hynais Paris 18
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
1904
kvaš, akvarel, tuš, karton
87 x 60 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 47 cm
Signatura: sign. PD Veris Paris
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
1897
akvarel, kvaš
36 x 30 cm
Signatura: sign. PD L. Marold 97
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
kresba pastelem, papír
33,5 x 20,5 cm
Signatura: sign. PD monogramem VH
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
kvaš
39 x 44 cm
Signatura: sign. PD L. Marold
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1899
kresba uhlem, karton
29 x 42 cm
Signatura: sign. PD WB 1899
Vyvolávací cena: | 7 500 Kč |
2. pol. 19. st
olej, malířská lepenka
41 x 28 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
1885
olej, plátno
55 x 84 cm
Signatura: sign. LD A. Chittussi 1885.
Vyvolávací cena: | 750 000 Kč |
olej, lepenka
25,5 x 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
kresba uhlem, karton
54 x 45 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
129 x 155 cm
Signatura: sign. PD Karel Špillar V Peci pod Čerchovem 1925
1909
olej, plátno
52 x 73 cm
Signatura: značeno na blind rámu ŠVABINSKÝ
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
cca 1900
42 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD monogram, monogram v desce
35,5 x 43 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, monogram v desce