akvarel, karton
44 x 32 cm
Signatura: sign. PD Ant. Střížek 1999
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
litografie
52 x 21,3 cm
Signatura: sign. DU Tichý 58
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
odlitek, bronz
v. 67 cm
Signatura: sign. na plintě O. Zoubek
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
13 x 19 cm
Signatura: sign. PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
komb. technika, akryl, pastel, tuš, karton
50 x 43 cm
Signatura: sign. PD X 9 - 80 Načeradský
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž
40 x 40 cm
Signatura: sign. DU LN 85
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kvaš, tuš, karton
29 x 44 cm
Signatura: sign. PD Z. 48
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. na rubu Foltýn B. 1950
olej, plátno
61 x 40 cm
Signatura: LD Hliněnský R. 43
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, karton
50 x 70 cm
Signatura: sign. LD K. Holan 41
olej, sololit
27 x 22 cm
Signatura: sign. PN Kábrt 44
Vyvolávací cena: | 3 800 Kč |
kol. r. 1920
olej, překližka
30 x 25 cm
Signatura: sign. LD M. Kopf
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. PD O. Kerhart 1935
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
2.pol.20.let
olej, plátno
58 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Coubine
Vyvolávací cena: | 185 000 Kč |
30. léta
olej, plátno
73 x 102 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
tuš, tempera, karton
31,5 x 26 cm
Signatura: sign. PD Endre Nemes
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
olej, plátno
42 x 48 cm
Signatura: sign. PD Rabas 33
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
1927 - 30
40 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Rykr
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
komb. technika, akvarel, tužka, papír
24 x 14,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 47
28,1 x 22 cm
Signatura: sign. DU Tichý 45
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
1952
komb. technika, pastel, akvarel, karton
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. PD Tichý 52
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 26,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt S.
1938 - 40
olej, lepenka
50 x 62 cm
Signatura: sign. LD Ed. Světlík
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1948 - 52
olej, překližka
70 x 54,5 cm
Signatura: sign. LN Š B