olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 94
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: sign. DU I. Ouhel 2000
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akryl, plátno
90 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu Roman Franta 1993
Vyvolávací cena: | 34 000 Kč |
akryl, karton
49,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD Slavík 85
Vyvolávací cena: | 27 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 80
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
barevný pigment, hedvábný papír
175 x 97 cm
Signatura: sign. LD A. Šimotová 94
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1921
původní bronzová plastika
výška 74 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
1897
olej, lepenka
10 x 10 cm
Signatura: sign. PD W
Vyvolávací cena: | 11 000 Kč |
tempera, karton, lepenka
45 x 64 cm
Signatura: PD Bokšay 1933
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
1780 - 1820
olej, plátno v minulosti nažehleno, florentský vyře
72 x 57 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
olej, lepenka
20 x 22,5 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, karton, lepenka
8,5 x 20 cm
Signatura: sign. LD FH
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
84,7 x 55,7 cm
Signatura: sign. LD LM
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno (kašírováno)
43 x 34 cm
Signatura: sign. PD Preisler
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1902
kresba uhlem, pastelem
37,5 x 50,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
ilustrace, kresba tuší
22,2 x 15 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Myšacia bundička/3
Vyvolávací cena: | 13 000 Kč |
ilustrace, kresba tuší
22 x 15,2 cm
Signatura: sign. PD MB, na rubu Benka: Popoluša/1
24 x 14 cm
Signatura: sign. PD Aleš
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
17 x 25 cm
Signatura: sign. PU M. Aleš
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1913
barevná litografie na japanu
46 x 38 cm
Signatura: sign. PD M Švabinský
akvarel
32 x 25 cm
Signatura: sign. PD Jos. J. Loukota
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevný lept s akvatintou
22,2 x 30,5 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku PV.
barevný lept s akvatintou
21,8 x 30,8 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig, v tisku značeno PV.
barevný lept, č. 103
28 x 31 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, v tisku TFŠ
Vyvolávací cena: | 6 000 Kč |