olej, lepenka
37 x 31 cm
Signatura: sign. PD Bořivoj Žufan
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, plátno
46 x 36 cm
Signatura: sign. PD V. Stříbrný
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
kvaš, akvarel, karton
50 x 65 cm
Signatura: sign. LD Raoul Dufy
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
kol. r. 1909
olej, plátno
79 x 99 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka
Vyvolávací cena: | 1 050 000 Kč |
litografie
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Jiří Balcar 61
Vyvolávací cena: | 9 600 Kč |
litografie
38 x 47 cm
Signatura: sign. PD Jan Bauch 1946
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
barevná litografie 21/39
52 x 38 cm
Signatura: sign. PD Fr. Gross 74
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
1907
19 x 14 cm
Signatura: sign. PD B. Kubišta 1907
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1918
litografie
14,6 x 20 cm
Signatura: značeno v tisku BK, PD B. Kubišta
1915
25,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
1907
19 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
litografie 32/35
44 x 29 cm
Signatura: sign. PD F. Muzika 67
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
suchá jehla 2/12
40 x 49 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 75
Vyvolávací cena: | 4 000 Kč |
barevná akvatinta
21 x 30 cm
Signatura: sign. PD Vojt. Preissig
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
1900
barevná akvatinta
19,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt. Preissig - 900
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
suchá jehla s monotypem
25 x 16 cm
Signatura: sign. PD Reynek
dřevoryt, japan
40 x 30 cm
Signatura: sign. PD K. Sokol 27
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
1914
35 x 35 cm
Signatura: sign. PD J.Stretti-Zamponi
Vyvolávací cena: | 3 500 Kč |
tisk přes šablonu, koláž
54 x 35 cm
Signatura: sign. PN Ladislav Sutnar
barevná litografie
31 x 30 cm
Signatura: sign. PD T.F.Šimon
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
grafický list 3/15
56 x 66 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 73
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
barevná litografie 3/100
54 x 38 cm
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 75
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
barevná litografie
33 x 41 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 39
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
28,1 x 20 cm
Signatura: sign. LD Tichý 45