lept 11/50
43,5 x 26 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 1983
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
71 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Milan Grygar 1969
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
88 x 62,5 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Grygar 1972
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
akryl, plátno
30,5 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček 1983
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, plátno
92 x 70,5 cm
Signatura: sign. na rubu Michal Ranný Moře - 1974
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, malířská lepenka
29,5 x 35,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
25,5 x 20 cm
Signatura: sign. na rubu M. Ranný 1970
1973 - 1974
olej, plátno
24 x 30,5 cm
Signatura: sign. na rubu Michal Ranný
tempera
17 x 13 cm
Signatura: sign. PD a UD suchá pečeť s monogramem MR
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
akvarel, tuš
21 x 19 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
rozmývaná tuš, akvarel
20,5 x 29,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, sololit
63 x 45 cm
Signatura: sign. PD Bělocvětov 74
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno
124 x 207 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 1 900 000 Kč |
1720
grafické listy na plátně
235 x 276 cm
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
140 x 90 cm
Signatura: sign. LD VBrožík
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
po roce 1881
olej, plátno
27,5 x 46,5 cm
Signatura: sign. LD Z. Braunerová Paris
Vyvolávací cena: | 160 000 Kč |
olej, malířská lepenka
40 x 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1890
olej, dřevo
27 x 43 cm
Signatura: sign. PD H. Schwaiger 90
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1899
olej, plátno
32 x 45,5 cm
Signatura: sign. LD M Švabinský
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
kolem roku 1900
olej, plátno
73 x 89 cm
Signatura: sign. PD J. Mandl
olej, lepenka
67 x 100 cm
Signatura: sign. LD V Radimský
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
1925 - 30
olej, plátno
82 x 115 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1908
olej, lepenka
40 x 35 cm
Signatura: nesignováno
olej, lepenka
71 x 100 cm
Signatura: sign. PD V. Radimský
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |