30. léta 20. s
bronzová plastika
v. 37 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 105 000 Kč |
olej, plátno
42,5 x 56,5 cm
Signatura: Jar Král 1929
Vyvolávací cena: | 550 000 Kč |
kresba tuší, karton
30 x 47 cm
Signatura: Šíma 1929
Vyvolávací cena: | 62 000 Kč |
olej, lepenka
31 x 21,5 cm
Signatura: Fr. Hudeček 34
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
akvarel, karton
29 x 38,5 cm
Signatura: Foltýn B 1936
Vyvolávací cena: | 46 000 Kč |
komb. technika, kvaš, papír
28 x 31 cm
Signatura: Toyen 34
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
kvaš, pastel
57 x 77 cm
Signatura: nečitelně F. Tichý 44
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba barevnými tužkami, část. lavírováno, papír
35 x 30,5 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
kresba tužkou, papír
28 x 22,5 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
kresba tužkou, papír
22 x 27 cm
Signatura: Král 1931
Vyvolávací cena: | 2 800 Kč |
kresba pastelem, papír
23 x 29 cm
Signatura: Král
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1940-45
olej, karton
22 x 27 cm
Signatura: J Veris
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1922
olej, plátno rentolováno
99 x 114,5 cm
Signatura: Lad Süss, 1922
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
41,5 x 32,3 cm
Signatura: František Tichý 45
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
27,7 x 36,4 cm
Signatura: Tichý 42
27,7 x 20 cm
Signatura: František Tichý 39, v tisku T
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
1935-40
komb. technika, tužka, kvaš, karton
31 x 46 cm
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
28,1 x 20 cm
Signatura: Tichý
komb. technika, tuš, sépie, běloba, karton
43,5 x 28,5 cm
Signatura: monogram AP 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
suchá jehla, 2. stav
22,3 x 18,7 cm
Signatura: Tichý 47
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1917 - 20
16 kreseb tužkou, papír
10,5 x 8,5 cm
Signatura: monogram Š
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, překližka
50 x 40 cm
Signatura: V Sychra 45
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, plátno
43 x 68 cm
Signatura: O Janeček 42
olej, sololit
48 x 59,6 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |