1897
patinovaná sádrová plastika
v. 25 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
1906
linoryt s podtiskem
65,0 x 68,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kresba tuší, běloba
26 x 18,5 cm (výřez)
Signatura: sign. LD Jar. Věšín
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
1921
kresba uhlem, karton
53,5 x 31 cm (výřez)
Signatura: sign. PN monogram JU 21
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1903
akvarel, kvaš, karton
51 x 63 cm
Signatura: sign. LD B. Jaroněk 1903
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
1906
olej, plátno
117 x 137 cm
Signatura: sign. PD F. Jakub 1906
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
olej, sololit
45 x 66 cm
Signatura: sign. LD Jaroslav Šetelík
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
24 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Albín Lhota
olej, lepenka
69 x 99 cm
Signatura: sign. PD VRadimsky
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 49 cm
Signatura: sign. LD Aug. Mervart. 44.
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 45 cm
Signatura: sign. PD Petr Jaroš
olej, plátno
90 x 90 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 32
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
70,5 x 100 cm
Signatura: sign. PD Ant. Hudeček
olej, plátno
51 x 101 cm
Signatura: sign. PD K. Hofman
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, malířská lepenka
51 x 71,5 cm
Signatura: sign. LD Jambor 1927
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
olej, plátno
61,5 x 102,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Slavíček
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
45 x 70,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 48
olej, plátno
54,5 x 73 cm
Signatura: sign. LD Hubáček 26
olej, plátno
60 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu Fr Foltýn B. 1947
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, plátno
62 x 94 cm
Signatura: sign. PD Rabas 47
olej, plátno
46 x 86 cm
Signatura: sign. PD Rabas
1918
olej, plátno
110 x 151 cm
Signatura: sign. PD FNaske 1918
Vyvolávací cena: | 290 000 Kč |
olej, plátno
66 x 101 cm
Signatura: sign. PD Fr. Podešva
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kresba tuší, karton
28 x 20 cm (výřez)
Signatura: sign. LD VŠ
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |