komb. technika, karton
57 x 40 cm
Signatura: sign. DU istler 77
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
komb. technika (malba, asambláž)
57 x 76 cm
Signatura: sign. DU Dlouhý 97 Posuzování dopadu a odrazu
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
komb. technika, kresba, malba, koláž
53 x 72 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96 Odpadky
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
kresba, malba, koláž, karton
49,5 x 70 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 93
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
koláž, froasáž
49 x 31 cm
Signatura: sign. DU fára IX / 82
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
koláž, tuš, vosk
67 x 59 cm
Signatura: sign. PD LN 99
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
koláž, frotáž, karton
83,7 x 59,5 cm
Signatura: sign. na rubu
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
koláž
40 x 38 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
olejová tempera, karton (adjustováno na sololitu)
58,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD Javoříčko Valter K 79
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 85
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
olejová tempera, karton (adjustováno pod antireflex
48,5 x 64,5 cm
Signatura: sign. PD Valter K 67
komb. grafická technika, suchá jehla 30/6
42 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jaroslav Vožniak 1974
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, koláž, kresba, plátno
90 x 80 cm
Signatura: sign. PD E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
propalovaná koláž
85 x 100 cm
Signatura: sign. DU E. Ovčáček 81
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
2 černobílé fotografie
100 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří David 1995
akryl, sololit
42 x 50 cm
Signatura: sign. PD Ronovský 95
2007 - 2008
akryl, džínovina
50 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Yamaha 5 Matoušek 07/08
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
65 x 55 cm
Signatura: sign. LD JS 91
2005
olej, plátno
60 x 85 cm
Signatura: sign. na rubu T. Císařovský 05
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
75 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 85
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, textilní plátno, deska
121 x 150 cm
Signatura: sign. PD Rittstein 88
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
monotyp, karton
54,5 x 72,5 cm
Signatura: sign. DU istler
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
akryl, plátno
30 x 24 cm
Signatura: sign. DU A. Lamr 98
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
komb. technika, papír
140 x 72 cm
Signatura: sign. DU Adriena Šimotová 90
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |