počátek 20. le
komb. technika, pastel, tuš, papír
36 x 30 cm
Signatura: značeno na rubu pozůstalostním razítkem Král
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
komb. technika, karton
45 x 30 cm
Signatura: sign. PD AP
kvaš, pastel, karton
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD J. Kroha 44
Vyvolávací cena: | 4 800 Kč |
olej, překližka
65 x 42 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 37
Vyvolávací cena: | 89 000 Kč |
litografie
57 x 45 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
kolem r. 1950
kresba tužkou, papír
12 x 8 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tužkou, papír
10 x 15 cm
Signatura: sign. LD J. Z.
olej, plátno
26 x 32,4 cm
Signatura: sign. PD Zrzavý 35
Vyvolávací cena: | 1 600 000 Kč |
olej, plátno
60 x 66 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 12 000 000 Kč |
1913 - 14
kresba tužkou, lavírovaná akvarelem, papír
32 x 23 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
1913 - 14
33 x 26 cm
Signatura: sign. PD AP
Vyvolávací cena: | 145 000 Kč |
olej, dřevěná deska
42 x 37 cm
Signatura: sign. DU F. Volf 45
Vyvolávací cena: | 78 000 Kč |
litografie
24 x 17,5 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Před zrcadlem
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1918
litografie
25 x 18 cm
Signatura: sign. PD Josef Čapek, LD Chlapec se svítilnou
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba tužkou, papír
9,5 x 12 cm
Signatura: sign. LD Trampota, PD 1919
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
1912 - 13
bronzová plastika
v. 33 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
bronzový reliéf
42 x 53 x 2,8 cm
Signatura: sign. nezjištěna
akvarel, karton
17,5 x 27 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 46
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
kolorovaná kresba, papír
21 x 30 cm
Signatura: sign. DU Fr. Hudeček 1943
Vyvolávací cena: | 6 500 Kč |
olej, sololit
20,5 x 24,7 cm
Signatura: sign. PD F. Gross 42
olej, plátno
20 x 40 cm
Signatura: sign. LD monogram KL
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
tužka, akvarel, karton
36 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 56
tužka, karton
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD Tikal 48
kresba barevným pastelem, papír
26,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Lacina
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |