koláž s malovanými akcenty
32 x 23 cm
Signatura: sign. DU fára VIII/85
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, sololit
15 x 11 cm
Signatura: sign. PD Matal 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
15 x 11 cm
Signatura: sign. LD Matal 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
15 x 11 cm
Signatura: sign. LD Matal 84
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
olej, sololit
17 x 25 cm
Signatura: sign. LD Matal 82
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
komb. technika, olej, akvarel, tuš, koláž, plátno
38,5 x 55 cm
Signatura: sign. PD Dlouhý 96
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
enkaustika, plátno, sololit
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml 70
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
akryl, karton
43 x 60 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 1975
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akryl, pastel, karton
36 x 45 cm
Signatura: sign. LD Načeradský 85, PN Načeradský 85
Vyvolávací cena: | 9 500 Kč |
olej, plátno
90 x 100 cm
Signatura: sign. PD Valter K 81
olej, lepenka
60 x 45 cm
Signatura: sign. LD Chaba 81
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
koláž, kresba tuší, kvaš
24,5 x 34 cm
Signatura: sign. PD AH 63
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
koláž, reliéfní chiasmáž
100 x 70 cm
Signatura: sign. PD JK 68, na rubu JK 68
koláž, chiasmáž
70 x 50 cm
Signatura: sign. PD JK 62
Vyvolávací cena: | 37 000 Kč |
olej, plátno
35 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Komárek
komb. technika, olej, tempera, sololit
80 x 60 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
komb. technika, akvarel, pastel, karton
25,3 x 27,3 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 81
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
olej, plátno
63 x 94 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 64
Vyvolávací cena: | 68 000 Kč |
komb. technika, kvaš, karton
24 x 33 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček
barevná litografie 116/200
35,5 x 24 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 84
Vyvolávací cena: | 5 500 Kč |
kresba tužkou, karton
40 x 27 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 28.8.1972
Vyvolávací cena: | 19 000 Kč |
suchá jehla 4/5
51 x 64 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 65
olej, plátno
50 x 60 cm
Signatura: sign. DU J. Jíra 92
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
1998 - 9
komb. technika, olej, plátno
60 x 70 cm
Signatura: sign. DU J. Jíra 98 - 9