olej, karton
45 x 33 cm
Signatura: sign. na rubu 3. III. 2001 Vladislav Mirvald
Vyvolávací cena: | 31 000 Kč |
barevná serigrafie 7/100
20 x 20 cm
Signatura: sign. PD Sýkora
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
serigrafie 58/80
70 x 70 cm
Signatura: sign. PD Sýkora 95
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
2006
67 x 100 cm
Signatura: sign. PD 43/70 Sýkora 2006
Vyvolávací cena: | 98 000 Kč |
chromovaný plech, dřevo, laky
70 x 70 cm
Signatura: sign. vzadu Hugo Demartini
Vyvolávací cena: | 370 000 Kč |
olej, plátno
105 x 83 cm
Signatura: sign. na rubu Josef Žáček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
90. léta 20. s
16,8 x 14,6 cm
Signatura: sign. DU Boštík
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
olej, sololit
115 x 162,5 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 90
Vyvolávací cena: | 95 000 Kč |
1998 - 2006
olej, akryl, mat, plátno
220 x 190,5 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1998 - 2006
Vyvolávací cena: | 690 000 Kč |
30 x 42 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 87
Vyvolávací cena: | 8 000 Kč |
2000
komb. technika, karton
63 x 49 cm
Signatura: sign. DU V. Gebauer 2000
Vyvolávací cena: | 3 000 Kč |
akryl, plátno
51 x 65 cm
Signatura: sign. NU A. Lamr 01
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
2007
bronzová plastika
výška 23,5 cm
Signatura: sign. zespodu K 07
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
1991 - 1992
olej, sololit
75 x 107 cm
Signatura: sign. PN Bělocvětov 91-2
Vyvolávací cena: | 42 000 Kč |
olej, plátno
70 x 60 cm
Signatura: sign. LD I. Ouhel 98
olej, sololit
30 x 35,5 cm
Signatura: sign. LD Valter K 81
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, plátno
116 x 105 cm
Signatura: sign. PD Remírek Valter K 93
2006
akryl, plátno
80 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Petr Pastrňák 2006
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kolem r. 1600
olej, dřevěná deska
37,5 x 26 cm
Signatura: značeno LN tetragram ADOVAJ - Můj pán (Hospodin)
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
cca 1750
olej, dřevěná deska
13,5 x 13,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
kvaš, tempera, akvarel, karton
12,8 x 10 cm
Signatura: sign. LD T. Stadler
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
olej, dřevěná podložka, roštový rám
44,5 x 65,5 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno, ovál
32 x 26 cm
Signatura: sign. PU FŽ
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
1650 - 1660
olej, dřevo, dřevěný, řezbovaný, široký rám holand
59 x 83 cm
Signatura: sign. PD Molenaer
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |