olej, plátno
123 x 94 cm
Signatura: sign. PN Emil Filla 29.
Vyvolávací cena: | 7 000 000 Kč |
komb. technika, plátno
60 x 44 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
36 x 25 cm
Signatura: sign. PD K. Linhart 47
Vyvolávací cena: | 130 000 Kč |
bronzová plastika
výška 24,4 cm
Signatura: sign. dole Ota Janeček
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
barevná litografie
63 x 45 cm
Signatura: sign. PU Kupka
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
1913
barevný lept, ruční papír
16 x 24 cm
Signatura: sign. LD v tisku Kupka, PD razítko Kupka
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
20,5 x 15,5 cm
Signatura: značeno razítkem Kupka
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
barevný pastel, tužka, papír
20,3 x 14,8 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
olej, lepenka
32,5 x 42 cm
Signatura: sign. PD Molnár K.
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
21 x 16 cm
Signatura: nesignováno
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
olej, plátno
79 x 63 cm
Signatura: nesignováno (na rubu napínacího plátna PD zčásti sedřená signatura)
Vyvolávací cena: | 1 800 000 Kč |
30. léta 20.st
akvarel, karton
27,2 x 19,4 cm
Signatura: sign. PD F foltýn
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
30. léta 20.st
akvarel, karton
34 x 38 cm
Signatura: sign. PD Foltýn
Vyvolávací cena: | 44 000 Kč |
olej, karton
42 x 33 cm
Signatura: sign. PD Matal 47
Vyvolávací cena: | 240 000 Kč |
olej, lepenka
35 x 24 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 47
Vyvolávací cena: | 230 000 Kč |
barevný pastel, papír
22,5 x 15 cm
Signatura: sign. PD Matal 57
Vyvolávací cena: | 9 000 Kč |
olej, lepenka
43 x 25 cm
Signatura: sign. DU Tockstein
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
tempera, černý papír
30 x 20 cm
Signatura: sign. PD 29.I.39 Fr. Hudeček
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
tempera na deklu
50 x 61 cm
Signatura: sign. LD istler 45
1952
kolorovaná kresba, japonský papír
129 x 37 cm
Signatura: sign. PD Toyen 52
Vyvolávací cena: | 285 000 Kč |
komb. technika, papír
30 x 21 cm
Signatura: sign. PD V. Zykmund, 44
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
olej, plátno
34 x 46 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 56
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
49 x 63 cm
Signatura: sign. LN Constanta K. Černý Š 57
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
tuš, tužka, papír
24 x 13 cm
Signatura: sign. DU J Vyleťal