27 x 37 cm
Signatura: sign. PD A. Procházka
Vyvolávací cena: | 21 000 Kč |
olej, plátno
117,5 x 93,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 32
Vyvolávací cena: | 49 000 Kč |
olej, dřevěná deska
51,5 x 68,5 cm
Signatura: sign. PD Rabas 43
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
1948 - 49
olej, plátno
69 x 49 cm
Signatura: sign. PD B. Dvorský
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
90 x 116,5 cm
Signatura: sign. PD Boh. Dvorský
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, lepenka
25 x 30 cm
Signatura: sign. PD Ot. Nejedlý
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
olej, plátno
27 x 44 cm
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
90 x 117 cm
Signatura: sign. LD E. Stavinoha 41
kolem r. 1935
olej, plátno
57 x 68 cm
Signatura: sign. LD M. Vrbová - Štefková
akvarel, kvaš, karton
37 x 53 cm
Signatura: sign. LD Feigl
1940 - 45
olej, dřevo
37,5 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD J. Slavíček
olej, plátno
74 x 98 cm
Signatura: sign. PN E. Stavinoha 42
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
cca 1915
olej, lepenka
32 x 36 cm
Signatura: sign. LD Jar. Král
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
28 x 40 cm
Signatura: sign. PD Willi Nowak
olej, lepenka
18,5 x 25,5 cm
Signatura: sign. LD Vojt. S.
32 x 22,5 cm
Signatura: sign. LD P. Kotík 28
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
akvarel, karton
24 x 32 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík 48
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD PD W. Horný 48
1952
kresba tužkou, papír
14,5 x 19 cm
Signatura: sign. LD Jan Zrzavý 52, PD J. Z.
Vyvolávací cena: | 24 000 Kč |
kresba uhlem, papír
28 x 18,5 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 39 000 Kč |
1906
tuš, papír
22 x 20 cm
Signatura: sign. PD V Špála 06
Vyvolávací cena: | 17 000 Kč |
kvaš, akvarel, tužka, papír
14 x 18,5 cm
Signatura: sign. PD Jan Zrzavý 56
barevná litografie 31/500
30 x 40 cm
Signatura: sign. PD V Špála 42
Vyvolávací cena: | 5 600 Kč |
olej, plátno
46 x 61 cm
Signatura: sign. LD V. Špála 41
Vyvolávací cena: | 460 000 Kč |